Dantherm DanX mugavus ventilatsiooniseadmed

DanX integreeritud jahutusega mugavus ventilatsiooniseade

Mugav sisekliima on inimestele oluline kõigis siseruumides. Moodulitest koosnev kõrgtehnoloogiline DanX ventilatsiooniseade on ette nähtud vajaliku temperatuuri, õhuniiskuse ja -puhtuse tagamiseks hotellides, ärihoonetes või kõikjal mujal. DanX on ehitatud vastavalt Danthermi kompaktse seadme kontseptsioonile (all in one box) ja on väga usaldusväärne ning lihtsalt juhitav. Efektiivsele soojustagastusele lisandub ka vastavus kõrgetele kvaliteedinõuetele.

Peamised eelised

  • moodulkonstruktsioon
  • all-in-one-box kontseptsioon
  • vastupidavad materjalid
  • efektiivne ristvoolu-, rootor- või vahesoojuskandjaga soojustagasti
  • sisseehitatud pööratav soojuspump (kütteks ja jahutamiseks)
  • sagedusmuunduriga kompressorid
  • kasutajasõbralik juhtimissüsteem

Moodulkonstruktsioon

Kõrgekvaliteediline moodulitel põhinev paindliku ehitusega DanX võimaldab valida just konkreetsele ehitusele sobiva funktsionaalse lahenduse. Moodulid ühendatakse originaalse relsisüsteemi abil, mis lihtsustab paigaldust ja hooldust. Kõik seadme funktsioonid on integreeritud ühte korpusesse – puudub vajadus välisosade järele. Individuaalsetele vajadustele vastavate lahenduste loomiseks on seadmele DanX saadaval suur hulk tarvikuid ja lisaseadmeid. DanX on saadaval seitsmes eri mõõdus, mille õhuhulk on vahemikus 2000 kuni 30 000 m³/h.

DanX koos soojuspumbaga

Üks kõrgtehnoloogilise seadme DanX suuri eeliseid on võimalus komplekteerida see sisseehitatud pööratava soojuspumbaga, mida saab kasutada suvel jahutamiseks ja talvel kütmiseks. Sellise lahenduse korral puudub vajadus väliste jahutusseadmete järele. Soojuspumpa saab lihtsalt ümber lülitada, mis võimaldab jäätunud aurustit kiiresti üles sulatada kuuma agensi abil. Soojuspumba kompressorile saab lisada sagedusmuunduri, mis võimaldab siseruumi temperatuuri täpselt reguleerida. Lisaks võib soojuspumbale paigaldada kondensaatori vesijahutuse, mis võimaldab lisajahutust ja liigse soojuse ärakasutamist näiteks majapidamisvee soojendamiseks.

Kasutajasõbralik juhtimissüsteem

Kõigile DanX seadmetele saab lisada unikaalse nõudlusele vastava kvaliteetse juhtimissüsteemi. Temperatuuri, õhukvaliteedi ja energiakulu automaatne jälgimine ja juhtimine garanteerib ööpäevaringselt tasakaalustatud ja mugava sisekliima ja arvestab kasutaja konkreetsete vajadustega. Kõik olulised funktsioonid seadistatakse ja kontrollitakse üle tehases, individuaalseid ümberseadistusi on kasutajal lihtne teha ja kontrollida. See toimub lihtsalt jälgitava kasutajaliidese abil. Juhtimissüsteemi LON moodul võimaldab vajadusel ühendada seadme kohaliku juhtimisvõrguga.

Valikuprogramm

Õhukäitlusseadme projekteerimine võib olla üsna keeruline ülesanne, kuid Danthermi poolt on püütud teha see kasutajale võimalikult lihtsaks valikuprogrammi abil. See arvestab paljusid erinevaid faktoreid ja leiab optimaalse variandi.

DanX integreeritud jahutusega ventilatsiooniseadmete brošüür (pdf)

Danthermi ventilatsiooniseadmete filtrid ja filtrite vahetamine