Dantherm DanX CF - uue põlvkonna vastuvoolu soojustagastiga basseiniruumi ventilatsiooniseadmed

Pühapäev, 20. Veebruar 2022 - 0:00

Uued Dantherm DanX CF seeria ökonoomsed basseiniruumi ventilatsiooniseadmed

Danthermi efektiivse soojustagastuse ja kõrge kuivatusjõudlusega DanX basseiniruumi ventilatsiooniseadmed on juba üle 40 aasta loonud mugavat ja tervislikku sisekliimat väga erinevates basseiniruumides, alates väiksematest erabasseinidest kuni suurte ujumisareenide, vabaajakeskuste ja veeparkideni.

Dantherm DanX CF basseiniruumi ventilatsiooniseadmed

Rahuldamaks kasvavat nõudlust ülitõhusate ja energiasäästlike ventilatsiooniseadmete järele, on Dantherm DanX seeriat täiendanud üheksa uue DanX CF basseiniruumi ventilatsiooniseadmega, mille max õhuhulk on 4500 kuni 32000 m³/h. 

Danthermi tooted on välja arendatud investeeringutasuvust ja keskkonnamõjusid silmas pidades ning kasutavad viimaseid ennast tõestanud tehnoloogilisi lahendusi. Kõik DanX CF (CF e counter-flow e vastuvoolu), ventilatsiooniseadmed on varustatud kõrge efektiivsusega (kuni 95%) vastuvoolu soojustagastitega, olles seejuures väga väikese rõhukaoga - see tagab kuni 80% energia kokkuhoiu.

Loe lähemalt DanX CF basseiniruumi ventilatsiooniseadme tootelehelt (pdf, ingliskeelne) ja DanX basseiniruumi ventilatsiooniseadmete lehelt.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust!